• Lista pracowników dydaktycznych w roku szkolnym 2016/2017.

    Wiesław Aftyka przedmioty elektroniczne
    Aleksander Babienko wychowanie fizyczne
    Tadeusz Bielecki fizyka, edukacja dla bezpieczeństwa
    Danuta Białopiotrowicz biblioteka
    Dorota Blicharz przedmioty informatyczne
    Dariusz Bocheński przedmioty elektroniczne
    Romuald Borowczyk przedmioty elektroniczne
    Leszek Chęciński religia, wychowanie do życia w rodzinie
    Katarzyna Chmielowska j. angielski
    Kazimierz Cieszkowski przedmioty elektroniczne
    Paweł Cwalina przedmioty elektroniczne
    Anna Dadasiewicz j.polski
    Joanna Dziuban-Dechnik przedmioty teleinformatyczne
    Daniel Demko religia
    Adam Döring przedmioty elektroniczne
    Izabela Dzudziak język angielski
    Katarzyna Dębicka historia, wiedza o społeczeństwie
    Jolanta Eggert edukacja dla bezpieczeństwa, podstawy przedsiębiorczości
    Tomasz Ficek wychowanie fizyczne
    Ewa Gajowiak pedagog
    Patrycja Gałązka j. angielski
    Anna Golijanek-Jędrzejczyk przedmioty elektroniczne
    Alicja Górska j.angielski
    Dariusz Gryzio przedmioty teleinformatyczne
    Irena Hoja przedmioty elektroniczne
    Jacek Jakusz przedmioty informatyczne
    Bernardyna Janda biologia, etyka
    Adam Janiszewski przedmioty informatyczne
    Marzenna Kępka przedmioty informatyczne
    Henryk Kiersnowski przedmioty elektroniczne
    Jerzy Kluczewski przedmioty teleinformatyczne
    Katarzyna Kłos język niemiecki
    Grzegorz Kostro przedmioty elektroniczne
    Ronald Kowalski przedmioty elektroniczne
    Bohdan Kowalewski przedmioty elektroniczne
    Elżbieta Kurek matematyki
    Agnieszka Lewandowska j. angielski
    Stanisław Lindner przedmioty teleinformatyczne
    Gabriela Lis matematyka
    Magdalena Majkowska przedmioty informatyczne
    Ewa Maroszek matematyka
    Elżbieta Michalska historia, wiedza o społeczeństwie
    Andrzej Michalski historia
    Alina Mizera j. polski
    Mostefa Mohamed-Seghir przedmioty elektroniczne
    Maciej Nejman zespół muzyczny
    Katarzyna Olejnik geografia, podstawy przedsiębiorczości
    Barbara Olkowska matematyka
    Piotr Pawłowski przedmioty informatyczne
    Jadwiga Piechowiak przedmioty elektroniczne
    Renata Piskozub chemia
    Jolanta Płukis j. niemiecki
    Marek Przybylski przedmioty elektroniczne
    Hanna Przybyłowska-Citko j. polski, wiedza o kulturze
    Magdalena Przytarska j.angielski
    Agnieszka Pyda-Michalska przedmioty informatyczne
    Izabela Rybak fizyka
    Katarzyna Rzuczkowska matematyka
    Ewa Sadłek j. angielski
    Katarzyna Serkowska przedmioty teleinformatyczne
    Krystyna Sielecka-Abłaczyńska przedmioty elektroniczne
    Leszek Skowron przedmioty elektroniczne
    Urszula Smoczyńska przedmioty elektroniczne
    Ireneusz Sobczak przedmioty informatyczne
    Karolina Szalczewska wychowanie fizyczne
    Sławomir Szarmach przedmioty teleinformatyczne
    Wojciech Szkodziński przedmioty elektroniczne
    Józef Stencel przedmioty elektroniczne
    Mariusz Stępień j. niemiecki
    Ewa Truszkowska przedmioty informatyczne, elektroniczne
    Andrzej Turostowski matematyka
    Magdalena Tyszer j.polski
    Piotr Walkowiak wychowanie fizyczne
    Karolina Wengrzyn j. angielski
    Kamil Wiśniewski przedmioty informatyczne
    Beata Władzińska praktyka zawodowa
    Wojciech Władziński przedmioty elektroniczne
    Łukasz Wojda wychowanie fizyczne
    Andrzej Wójtowicz przedmioty elektroniczne
    Izabela Zin j. polski
    Jacek Zygało wychowanie fizyczne
    Mariusz Zygzuła wychowanie fizyczne
    Joanna Żółtowska fizyka
    Irena Żywluk-Dudowicz j. angielski